O nas

Myvita, firma powstała z fascynacji właścicieli naturalną medycyną i kulturą zdrowego trybu życia. Głównym przesłaniem od momentu założenia w 2010 roku jest poprawa komfortu życia, poprzez wspomaganie organizmu naturalną żywnością. Firma ciągle poszukuje nowych produktów i składników na wszystkich kontynentach czerpiąc inspiracje z tradycyjnej medycyny wielu kultur. Dążenie do jak najlepszej jakości jest rozwijane nie tylko pod kątem składników, ale i również poprzez unowocześnianie własnych technologii i zakup najnowszych urządzeń do produkcji i konfekcjonowania. Myvita może pochwalić się przeszło 160 unikalnymi produktami z kategorii zdrowej żywności, suplementów diety i kosmetyków naturalnych.Naszym celem jest ciągły rozwój oraz dostarczanie na rynek nowych produktów dla szerokiego grona odbiorców. W trosce o zdrowie klientów polecamy preparaty MyVita® ze względu na rozległe spektrum ich zastosowania oraz wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Nasze produkty oprócz tego, że są zdrowe i smaczne, stanowią bazę do przygotowania zdrowych i pysznych potraw, a skoncentrowane ekstrakty ziołowe uzupełniają dietę w niezbędne witaminy i minerały.

PRODUKTY W OFERCIE


PREPARATY WITAMINOWE I MINERALNE

Nasze produkty doskonale uzupełniają codzienną dietę w niezwykle ważne witaminy i minerały.

Więcej

EKSTRAKTY ROŚLINNE

Nasze wysokiej jakości standaryzowane ekstrakty roślinne idealnie wspomagają prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu.

Więcej

ŻYWNOŚĆ FUNKCJONALNA

Nasza żywność jest nie tylko podstawą zdrowej diety, ale również jest smaczna. Wiele z produktów stanowi bazę pysznych dań lub wzbogaca i uzupełnia
ich smak.

Więcej

NATURALNE KOSMETYKI

Nasze kosmetyki zawierają wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego. Opierają się wyłącznie na naturalnych olejkach innych składnikach roślinnych lub mineralnych.

Więcej

Realizacja: digitalagencja.pl | Copyright © 2017 Proness

(76) 743 98 21 do 24

 

info@myvita.pl

| Zobacz nas na: